citroen jumpy pikap

Shitet nga: xxx 25 Jan 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
FamilyBus
Prodhuesi
Buick
shitet pikai problem me menjaq dhe xhamin e par te qam
perndryshe te tjerat osht regull motorin 2.0 me regjistrim
Leaflet
Në fillim