Per DASMA buick special 1957 DHE SHITJE

Shitet nga: bashkim 29 Gush 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Buick
vetura esht e ardhur nga amerika dhe esht nder vetura shum te veqanta klasike esht per njezit qe don klasike dhe qe don te veqantat kjo esht nje nder te veqantat
mund ta shesim si dhe mund ta ndrrojm me banes trull .
Jetoj ne amerik dhe arsya esht se kam disa nga keto vetura klasike por nuk jam ktu, dhe esht veshtir qe keto vetura te rrin pa pronar afer ,keto meritojn nje kujdes te veqant
Leaflet
Në fillim