Kumpseros

Shitet nga: Toni 15 Maj 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2017
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: ATS
Shes apo bej ndrrim kompresorin asht. Shum i mir Asht shum i mit dhe punon mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim