Shesim lire komplet apo me cope sipas lloit.

Shitet nga: isa 30 Sht 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: BLS
Shesim fara dhe drita stop te llojeve te ndryshme nga viti 92 deri ne vitin 2004 etj. Ka nje mbrojtes te golf 2, nje te minibusit FW dhe nje te xhipit.Komplet i shesim vetem 250 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim