Vetur

Shitet nga: Agim Kroni 29 Pri 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: BLS
Eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe motorike. Vetura posedon :Rexhistrimin e par, 1.9 diesel ,senzora te shiut, pasqyre qe palohen per parkim , shpenzime minimale , tempomat, timon me komanda, per me shum informacione na kontaktoni ne nr 049685812 po ashtu edhe ne viber ne ket nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim