Cadillac CTS4

Shitet nga: Argjend 20 Tet 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 999 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: CTS
Vetura ne gjendje te rregullt pa dogan viti 2011 3.0 benzin
Posedon:
*kamer parkingu
*senzor shiu
*shiber
*karrika me ngrohje dhe me levizje elektrike
*klim(AC)
Etj..
Viber:+38349446890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim