Cadilac limited edition

Shitet nga: Bajrami 21 Shk 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: CTS
Automjeti punon mire. Ka vozitje ekstrem te rehatshme. Shofershajbnja e krisur. Dy pare goma (per vere dhe dimer).
Thirrni vetem pas ores 17:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim