VETUR PER DARSMA 1973 CADILLAC KABRIOLET

Shitet nga: bashkim 29 Gush 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 70-at
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: Eldorado
VETURA TASH ESHT NE KOSOVE ,ESHT SHUM E BUKUR DHE MUND TE PERDORIM PER DARSMA ,NE GJITH KOSOVEN NGA MESI I KORRIKUT DUHET TE ARRIN KTU ,PER ME SHUM MUND TE NA KONTAKTONI 044-377-234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim