shitet cadillac escalade

Shitet nga: Arbnor Kepuska 15 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: Escalade
shitet cadilac escalade makina eshte ne gjendje shum te mir dhe eshte shum extra te interesuarit te kontaktojne ne tel +377 45 525 880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim