Super Veture Cadillac Escalade ESV

Shitet nga: Esat Hoti 11 Maj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

26 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: Escalade
Cadillac Escalade ESV
E ardhur nga New York para nje Viti ne Kosove, arsyeja e shitjes vetem qe kam edhe dy makina tjera

Super veture brenda- jashte dhe ne Motorr 7 pasagjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim