kadillak i ardhun nga zvicrra ndrrohet

Shitet nga: xx 19 Dhj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 96 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: STS
kadillak sts benzin 4.6 klim abs srs hidrolik cenral alarm pasqyre elektro karrika me nxemje para dhe mrapa senzora parkingu tv. navi full i ardhun nga zvicrra pa dogan shitet dhe nderrohet me vetura rks dhe te huja ndrrim edhe me shlep qmimi 2600eoro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim