Shitet vetura xhip CHEVROLET BLAZER

1 500 EUR

Shitet nga: DINI 23 Nën 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Blazer
Vetura është në gjendje të rregullt dhe shitet me një çmim të volitshëm.

Lidhur me veturën mund të na kontaktoni në:
tel: +37744491396 ose në
viber +37744491396

Adresa: Livoç i Ulët - Gjilan
Republika e Kosovës
Leaflet
Në fillim