Lacetti

2 300 EUR

Shitet nga: Blerimi 16 Mar 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Lacetti
Shitet cheverlet lacetti 2.0 dizell motorr topelit ka osht i mir punon shum.mir vito osht 2008 .kilometrat 210000 .osht kerr per marak hargjimet e vogla kerr perqefi dhe osht i rujten osht me tona tmirat per me.teper thirr ne nr 045569934 dhe 049709526.
Në fillim