Chervolet Lacetti

4 200 EUR

Shitet nga: Nexhat 15 Sht 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Lacetti
Shitet Chervolet Lacetti
1.8 Benzine ( 90KW /122PS ), ne gjendje Perfekte si Optike ashtu edhe Teknike.
Servisi i sapo bere (komplet). Posedon Klime automatike, ABS, ESP, central, telekomanda ne timon, dritaret me rryme, mates i temperatures se jashtme, censora te shijut, halogenka dhe me goma te reja.

Vetura eshte ardhur nga Zvicrra, dhe une jam pronari i pare ne Kosove. Vetures jane bere gjithmone serviset me kohe te rregullt keshtu qe nuk ka nevoj per as nje investim ne te. Kilometrat jane me garancion 152,000 Km, Shpenzimet ekonomike (6-8 Litra).
Leaflet
Në fillim