1977 CHEVY MALIBU SHITET

0 EUR

Shitet nga: bashkim 29 Gush 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Malibu
VETURA ESHT NE GJENDJE TE MIR DHE KA FELLENE TE VEQANTA DHE PAMJE TE ASHPER
Leaflet
Në fillim