Okazion !!! Chevrolet Malibu,diezel automat

13 500 EUR

Shitet nga: Alban 21 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Malibu
Makina e sapo ardhur nga Belgjika 171700 km (origjinaleee),viti 20/12/2013,dokumenta per 1 vite.Automat (me 6 marshe). 1.956 cm³ nafte,konsum teper te ulet, 5.1 L/100 km (kombinuar) 6,6 L/100 km (trafik) 4,2 L/100 km (autostrad).Euro 5.Xhama elektrik,Sensor parkimi.pasqyrat ulen automatikisht kur parkon mbrapa.Navi me prekje.bluetooth,mp3,usb,aux.Xenon.Ndezje me buton Start/stop.Sendilje elektrike dhe me ngrohje,me memorje.me disqe 18.bord kompjuter.Fshirset automatike.sistem izofix per eleminimin e zhurmave.Tregon ne bord presinoin e fryrjes gomave.Pilot automatik.Lidhje me cdo telefon.Esp.bagazh teper te madhe.Dritat automatike.Servisin e fundit para 500 km.Makina eshte ne gjendje perfekte.0693367909 vetem viber,what up.
Alban
Leaflet
Në fillim