Chevrolet malibu

15 000 EUR

Shitet nga: Amir 22 Sht 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Malibu
2013 Chevrolet Malibu 2.5 benzin
Automatik- tiptronik 6 shpejtesi
67 000 km
Me gjitha paisjet e kompletuar dhe besoj e vetmja ne Kosov e ketij lloji. Vetura eshte me tabela te huja eshte ne gjendje shum te mir. Dhe shum e rujtur. per ma shum ejani e shifni vet.qmimi 15.000 euro i diskutushem telefoni 045573048
Amir
Leaflet
Në fillim