shtiet kombi dhe bejm ndrrim me vetura

1 EUR

Shitet nga: muhamed 26 Nën 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Chevrolet
esht ne gjendje te rregullt
muhamed
049498357
Leaflet
Në fillim