Citroen Berlingo

Shitet nga: Haki zeqiri 02 Qer 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Berlingo
Shitet Vetura Per (pun) Citroen Berlingo
Vetura e Sapoardhur Nga Gjermanija
Ne Gjendje Shum Te Mir Teknike
Km Te Garantuara 196000
i sapo doganuar dhe regjistruar
Posedon:
AIR BAG
ABS
HIDRAOLIK
DY ULSE
TRI DYER
RADIO
CD RADIO
ESP
SRS

Per info ma te hollsishme kontaktoni ne numrin:
+377 44 676 620 (viber)
Haki zeqiri
+37744676620
Leaflet
Në fillim