Citroen C-Crosser

0 EUR

Shitet nga: nuhi 11 Maj 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Citroën
2.2
ekstra
me shpejtesi ntimon.......
shitet dhe nderrohet me kerr mat vogel.
Leaflet
Në fillim