Citeoen c3 1.6 HDI 16v 110 ps

Shitet nga: Arben Dje 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 203 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Vetura esht ne gjendje perfekte e rujt shum dhe e shtrengume vozitje stabile si dhe fuqi motorrike shum te mir kilometra te garantuara 89mi vetura esht e ardhun nga ch
Ndrrime nuk bej .
Nr tel +38344981685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim