Citroën C3 pluriel 1.4 hdi CABRIOLET

Shitet nga: ANESI AUTOSALLON 20 Nën 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 177 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Citroën c3 Pluriel 1.4 hdi CABRIOLET
VITI 2005
205.800km te garantume
Me liber të servisimeve

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj

Për më shum info na kontaktoni në
☎️+ 38344828753
☎️+38345602836
Mund te na vizitoni në
Bibaj Magjistralja Ferizaj - Gjilan (afer autostrades )
Auto Sallon ANESI
I DOGANUAR dhe me HOMOLOGIM
Prejardhja nga Franca 🇫🇷
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim