CITROEN C3 1.4 HDI 2010

Shitet nga: ANESI AUTOSALLON 20 Nën 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 251 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Citroen C3 1.4 Hdi 70ps
Viti i prodhimit 2010 108.500 kilométra te GARANTUARA
Ne gjendje shume te mire Veture ekonomike dhe me mirmbajtje te lire.
E pershtatshme per cdo person. dhe komode ne vozitje.
Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos . Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .
Apliko : www.mogo-kos.com ose ne tel 0800 666 77
Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj
Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38344828753 ☎️+38345602836 Mund te na vizitoni ne BIBAJ Maxhistralja FERIZAJ - GJILAN Tek Auto Sallon ANESI I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGIM Prejardhja nga FRANCA 🇫🇷
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim