Citroen C3 1.6 HDI 2011, nga Gjermania me doganë

Shitet nga: Erien 18 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 244 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 600 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Shitet Vetura Citroen C3 1.6 HDI 2011, i ardhur nga Gjermania me doganë te paguar ne gjendje shume te mire teknike dhe optike, km:194.000 me liber servisit.
Info:049-10-10-80 ERIEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim