Citroen c3 Picasso 1.6 HDI 2009

Shitet nga: ANESI AUTOSALLON 20 Nën 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 214 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Citroen c3 Picasso 1.6 HDI
Viti i prodhimit: 15/06/2009, 178.465 km te GARANTUARA 100%

Vetura posedon : Clim , Board -kompjuter , ESP , ABS , AirBag , Xhama dhe Pasqyre elektronike , Cd,NAV. Radio - Komanda n'timon , Interier shum te ruajtur , Mbyllje qendrore , etj
Ne gjendje jasht'zakonisht te mire
Konsumon afersisht 4.5l /100km , dhe ka mirmbajtje te lire.
Nese kjo veture ju intereson, ejani ta provoni.

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj

Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38344828753 ☎️+38345602836
Mund ta vizitoni ne Bibaj Magjistralja Ferizaj - Bibaj ANESI AUTOSALLON
E Doganuar dhe me homologim Të Paguar PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷
Per te gjitha makinat ne sallonin tone ,shkruani "ANESI AUTOSALLON"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim