citroen

Shitet nga: edi 08 Nën 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 221 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
shitet citroen c3 2012 gjendje te mir teknike i ruajtun si mrena ashu edhe jasht vetur komod dhe me shpenzime te vogla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim