Citroen C3 1.4 U Shit 2600

2 800 EUR

Shitet nga: Leutrim 01 Dhj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
Shitet vetura Citroen C3 1,4 dizell, Vetura nuk eshte hipotek mund te verifikohet lirisht Vetura gjendet ne Ferizaj, Vetura eshte ne gjendje te mir optike dhe teknikee, Vetura posedon Abs, komanda ne timon, Klimatronik 2 sezonal, Rrypin dhe setin e ules te posa ndrrume, Me ni fjalt vetura eshte krejt ekstra, Pres blers serioz.
Leutrim
Leaflet
Në fillim