Shitet Citroeni C3

Shitet nga: Zz 10 Korr 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
Vetura eshte tiptop shum kursyese 100km 4.5Litra vetura eshte 1.4HDI Goma t reja xhama elektrik Abs Klim nxemje karrigave dhe shum opsione tjera .pres nje bleres serioz .Qmimi sipas marrveshjes
Leaflet
Në fillim