Citrien

650 EUR

Shitet nga: Agon 19 Dhj 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
Shite citroen saxa 1.5 dizell shum ne gjedje te mir si shihet dhe ne foto citroen 2003 viti prodhimit
Leaflet
Në fillim