CITROEN C3 1.4 HDI MODEL EXLUSIVE KLIM FUNKSIONALE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLON * LORIKU * 19 Nën 16:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
SHES NDRROJ CITROEN C3 1.4 HDI
I DOGANUAR DHE I REGJISTRUAR NE RKS
☎️ 383 44 522 277 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim