Citroen C3 2017

0 EUR

Shitet nga: Labinot Gashi 27 Maj 06:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
Citroen C3 2017 1.2 BlueTech
1 Pronar RKS, me liber servisi dhe km te garantuara nga servisi i autorizuar.

– Air klimatizuar
– Pasqyra e jashtme e pasme në fund të zi me shkëlqim
– Zgjerime në krahët dhe pjesën e poshtme të trupit në ngjyrë të zezë
– 15 “” Goma me kapak
– Drita LED e përditshme
– Kit Bluetooth handsfree dhe port USB
– Dorzat e dyerve me ngjyrë nga trupi i jashtëm
– Drita te mjegulles
–Xhami i paseme elektrike me funksionin e shkrirjes
– Sistemi audio me duar pa tel Bluetooth
– Audio System MP3 me 4 altoparlantë “
– ABS, AFU, ESP, REF
– Ndihmë për të ecur përpjetë
– Airbag ballorë, përpara dhe anësor
– Tryeza e pasme ka një raport 2 / 3-1 / 3
– Mbyllje qendrore në distancë
– Retro pasqyra e pasme në ngjyrë të zezë
– Zbulim i pamjaftueshëm i presionit pneumatik
– Kontroll servo
– Kit e përkohshme për riparimin e gomav
– Fshirëset e parme të xhamit elektrik
– Kompjuter udhëtimi
– Paketa e sigurisë (paralajmërimi për kalimin e padëshiruar mbi vijën, identifikimin me shpejtësi të identifikimit të shenjave të komunikacionit
– Limitator i rregullatorit të shpejtësisë
– Rregullimi i lartësisë së shoferit
– Paralajmërimi i pabarazisë së rripave të shoferit dhe pasagjerit
– Volan rregullueshme në lartësi dhe thellësi “


Labinot Gashi
049690816
Leaflet
Në fillim