CITROEN C3 PICASSO

Shitet nga: ilir 14 Nën 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 205 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 555 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
 ABS
 ESP
 4 X AIRBAGA
 RADIO MP 3
 4 XHAMAT ELEKTRIK
 VITI PRODHIMIT 2009
 SENZORA PARKIMI PAS
 KLIMATRONIK 2 ZONAL
 5 PESHTETESE TE QAFES
 GJITHA SERVISET NE KOHE
 PRONAR I PARE NE KOSOVE
 RADIO KOMANDA NEN TIMON
 PASQYRE PALUESE AUTOMATIKE
 100 % NE GJENDJE TE RRUGULLT
 TEEMPOMAT/CRUIESECONTROLL
 NAVIGACION FUNKSIONAL NE KOSOV
 FELLNE ORIGJINALE ME GOMA MISCHELIN
 KONTROLLIM ME TE MIRE TE RRUGES NGA LARTE
 BLLOKIMI I DERES DHE DRITARES PAS SIGURI PER FEMIJE
 SUV- MAKINE E NGRTITUN PER HYRJE DALJE ME TE LET DHE
 RRYPIN DHEMZOR I NDRRUM PARA 20.000 KM EDHE 80.000 TJERA
VETEM BLERES SERIOZ JU LUTEM .
BOJ NDRRIM VETEM ME AUTOMATIK VITI ME I RI SE 2009

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim