CITROEN C3 tabela t huja qmimi fiks:1390 euro

1 390 EUR

Shitet nga: pronari 27 Tet 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
SHES CITROEN C3 1.4 HDI 2003 NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE DHE OPTTIKE.QMIMI ESHTE:1390 EURO FIKS PER MA LIR MOS THIRR.TEL:045 804 239
Leaflet
Në fillim