Citroen C3

1 EUR

Shitet nga: Adem 06 Dhj 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
Citroen C3 1.1 ne gjendje shum te mire viti 2003 i posa ardhun nga zvicrra i doganuar dhe i regjistruar tash 1 vit rexhistrim.Per ma shum info kontakto ne nr 0037745277792 viber.Burim
Leaflet
Në fillim