CITROEN C3 VTR 1.4 HDI 16V

Shitet nga: XL 20 Nën 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 203 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
VETURA ESHTE NE GJEDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE OPTIKE, ESHTE REGJISTRIMI I PARE NE KOSOVE, ESHTE SERI SPECIALE VTR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim