Shitet Citroen C4 ne gjendje perfekte

0 EUR

Shitet nga: Citroen 23 Nën 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C4
Vetura eshte ne gjendje perfekte , nuk duhet asnje investim i vetem , ka 118.663 km te kaluara , servisin e kryer dhe me goma te reja te dimrit.
Leaflet
Në fillim