Citroen C5 nga zvizra ne gjilan ne shitje

5 350 EUR

Shitet nga: Fazli Iseni 13 Korr 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C5
Makina është në gjendje shumë të mirë. Ne kemi ardhur nga Zvicra me të dhe nuk është duganu dhe kështu shitet. Ju jeni të mirëpritur të vizitoni makinën ose të bëni një test drive. Nën numrin e telefonit +38349530664 do të isha i arritshëm.
Fazli Iseni
+38349530664
Leaflet
Në fillim