Citroen C5

Shitet nga: Lenti 25 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C5
Shitet citroen c5 2007 2.0 diesel automatik tiptronik i ardhur nga zvicrra . vetura osht ne gjendje shum te mir e ruajtur si jasht ashtu edhe mrena posedon karrika te lekures eletronike , klim , airbag , navigacion , senzora perpara dhe mbrapa , centrall , 4 goma dimri te reja per me shum mund te lajmroheni edhe ne viber ne kete numer +377 44 742 941 ju mirpresum...
Leaflet
Në fillim