Citroen C5 2.0 HDI 2009 Pa Dogan

5 300 EUR

6 000 EUR

Shitet nga: C5 08 Korr 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C5
Shes Citroen C5 2.0 HDI 16V viti i prodhimit 2009
Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka grritha kariseria esht ngjendje te perkryer 4 goma tveres treja, 4 gurthnet e reja Bosch, Diskat perpara tri Bosch, servisin e ules me gjith filterat eka te ndrrun, Setin Komplet Korp e Llamell ika tndrrun qe 1 vjet egjys,i posedoj te gjitha fakturat shumicen e pjesve ika te markes bosch, nuk ka nevoj per asnje investim ne servis edhe per 30000km servisin eka gjdo 30000km, Kilometrat ika 211000km te garantune ,
Karakteristikat:
Abs
10 Airbag
Esp
Senzor te Parkingut perpara e permas
Senzor te shiut
Dritat Automatike
Klimen Automatike Dy zonale
Centrall me telekomand
Alarm
Pasqyret i Palohen automatikisht kur tmbyllet
Dritaret dhe pasqyret elektronike
Board Kompjuter
Pasqyret me grijaqa qe jan me se tenevojshme per dimer
6 shpejtsi
Tempomat
Mates i Parkingut
Radio CD MP3/AUX
Etj.....
Per mashum informata ne telefon
Viber: +33.651.129.306
Tel Vala: 044.64.80.52
Leaflet
Në fillim