Taxi 24h

1 EUR

Shitet nga: sevdaim 12 Korr 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C5
Ofroj sherbime taxi Me VETURE
Brenda dhe jasht kosoves
24 h
KOMBI TRANSPORT
Ne gjdo koh
Leaflet
Në fillim