Urgjente Citroen C 5

3 600 EUR

Shitet nga: Sherif Krasniqi 12 Gush 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C5
Citroen C5 2.0 HDI i regjistruar edhe 9 muaj regjistrim,
Posedon:
Klime
Abs
Senzora te parkingut
Tempomat
Komanda ne vollane
Sistem te ngritjes dhe uljes se vetures.

Ka gepek shume te madh, eshte e pershtatshme per bartje.

Vetura është gjendje optike dhe teknike shumë të mirë.
Ne nje fale Tip Top

Turbinen e ja te Servisuar 100% me 6 muaj garancion
Setin dhembezor e ka të nderuar
Servisin e vait,Trapun anllaserin dhe Klimen e ka te servisuar tani.

Çmimi pak i negociushëm.
Veture luksoze per te gjitha moshat e ne veçanti per njerez familiare
Sherif Krasniqi
+37744402340
Leaflet
Në fillim