kombi

1 400 EUR

Shitet nga: Nehat 12 Tet 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Jumper
kombi eshte ne gjendje te rregullt siq shihet edhe ne foto eshte i paisur me 6 karrika mbrapa 2 perpara dhe gjithashtu karrikja e shoferit 9-nte ulse
Leaflet
Në fillim