Kamionete ambulante per pula dhe fast-food

3 500 EUR

Shitet nga: Hivzi 30 Korr 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Citroën
Shes kamioneten me te gjitha élémentet fikse (furre pulash, ka mundesi me installu nje grll, gjithashtu ka vitrine te refrigjeruar per sallata, dhe emelsira.
E doganuar
Hivzi
Leaflet
Në fillim