Citroen Nemo 2011

Shitet nga: Leotrim 30 Jan 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Nemo
Citroen Nemo 1.3 Hdi 2011
KM te Sakta 138000 Te Garantuara
75 ps
Klim
abs
centrall
Gjamat me rrym
Shymet Dhezet ne samafora
Kallxon Shejat e rrezikut ku esht lagesht
Shum i Paster si jasht ashtu dhe mbrnda
I sapoardhur Nga gjermonia Pa dogan
Per ma shum Info ☎️ 044 747 503
Leotrim
044747503
Leaflet
Në fillim