Shitet citroen xm

1 150 EUR

Shitet nga: Ali 20 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Rahovec
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
XM
Shitet Citroen Xm. Eshte ne gjendje te rregullt, nuk ka asnje defekt. Eshte i ç'lajmeruar dhe nuk ka denim. E shes per shkak se kam vetur tjeter dhe nuk me nevojitet. Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione