Shitet Cotroeni Benzin-Klim-06-Një vit regjistrim

1 900 EUR

Shitet nga: Redioni Sot 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Xsara
Shitet Citroen Xara funde-05-06 vitit motorri -2,0 si dhe gati nje vit regjistrim posedon Bord kompjuter me cenzora parkingut si dhe ka kompelt te kryer seevin.Bejm edhe ndrim shtojm edhe pare
Ipko-044-506-986
Leaflet
Në fillim