I BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

9 500 EUR

Shitet nga: 307 Dje 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Dacia
Modeli
Sandero
BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI OSE ME DEFEKT AKSIDENT TE NDRYSHEM APO VETURA TE PA DOGANUARA PERPARARSI VVW BMW AUDI MERCEDES BENZ BLEJM DHE VETURA PA DEFEKTE PA AKSIDENTE GJINDEMI NE TER KOSOVEN SIPAS MARRVESHJES ME JU
Vetem viber dergoni pagesa behet cash ——-☎️044-865-125 —049300273
Leaflet
Në fillim