SHITET URGJENT

1 250 EUR

Shitet nga: Xhevdet morina 18 Maj 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Klinë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Espero
Është shum ne gjendje te rregullt dhe I ruajtur shum I ardhur nga suedia me tabela Rks. Ka ABS airbag centrall klime ka edhe gomat e dimrit me fellne
Ka edhe 6 muaj regjistrim
Xhevdet morina
049-210-242
Leaflet
Në fillim