Shitet Daewo Kalos 1.4 benzin+plin

2 500 EUR

Shitet nga: Arben 22 Maj 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Kalos
Shitet Daewo Kalos 1.4 benzin plin .Vetura eshte teper e ruajtun dhe e mirembajtun.Posedon klime,kater dyer,central, xhamat me rryme,4 goma te reja te posa blera,2 qelsa, e kompletuar. Viber +383 44 92 00 32
Leaflet
Në fillim