Daewoo 1.2 2004

2 700 EUR

Shitet nga: Ben 14 Qer 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Klinë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Kalos
Shes daewoo Kalos 1.2 benzin 4-dyersh viti prodhimit 2004 , me klime funksionale dhe shpenzime te vogla.
Posedon motorr te mazdes fabrikisht dhe te gjitha pjeset e saj.
Ka te kaluara 109000 km te garantuara
Posedon:
Fellne te aluminit 14
Gjama elektrike
Kontakt viber&whatsapp : +37744145964
Klime funksionale
Abs etj.
Ndrroj edhe me vetur me te madhe , shtoj edhe pare.
Leaflet
Në fillim